Афіцыйны сайт

Адрaс райвыканкама:
231471, г. Дзятлава,
вул. Леніна, 18
Электронная пошта:
isp@dyatlovo.gov.by
Тэлефон:(8-015-63) 2-17-64
Факс:(8-015-63) 2-13-98

Рэжым працы
панядзелак - пятніца
з 8.00 да 13.00
з 14.00 да 17.00
выхадныя дні - субота, нядзеля

Сіняк У.А.

Акруговая выбарчая камісія Нёманскай выбарчай акругі № 56 інфармуе аб правядзенні кандыдатам у дэпутаты Палаты прадстаўнікоў Сіняком Уладзімірам Аляксандравічам і яго даверанымі асобамі сустрэч з выбаршчыкамі акругі:

Дата правядзення сустрэчы

Месца правядзення сустрэчы

Час правядзення сустрэчы

21.10.2019

Дзяржайная установа адукацыі (далей – ДзУА) «Казлоўшчынская сярэдняя школа»

15.20-15.50

22.10.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Вензавецкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

15.15-15.45

23.10.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Круцілавіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

15.15-15.45

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Таркачоўскі дзіцячы сад – пачатковая школа»

16.15-16.45

ДзУА «Сярэдняя школа № 5 г. Ліда»

17.30-18.00

24.10.2019

Казлоўшчынскі дом культуры

12.15-13.00

ДзУА «Сярэдняя школа № 8 г. Ліда»

19.30-20.00

25.10.2019

Войневіцкая бібліятэка - клуб

13.10-13.30

Наваельнянскі дом культуры

17.10-17.40

ДзУА «Сярэдняя школа № 12 г. Ліда»

18.30-19.00

26.10.2019

Дзяржаўная установа “Бярозаўскі гарадскі дом культуры”

12.00-12.30

27.10.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Вензавецкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

10.00-10.20

Раклевіцкі сельскі дом культуры

12.00-12.30

Дата правядзення сустрэчы

Месца правядзення сустрэчы

Час правядзення сустрэчы

28.10.2019

Дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей — ДзУА) «Сярэдняя школа №1 г. Дзятлава»

15.15 — 15.45

28.10.2019

Філіял «Пескаўскі Дом культуры» ДУ «Лідскі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці»

17.00 — 17.30

29.10.2019

Філіял «Мажейкаўскі Дом культуры» ДУ «Лідскі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці»

12.00 — 12.30

29.10.2019

ДзУА «Гімназія № 1
г. Дзятлава»

15.15 — 15.45

30.10.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Круцілавіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

15.15 — 15.45

30.10.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Таркачоўскі дзіцячы сад – пачатковая школа»

16.15  - 16.45

30.10.2019

ДзУА «Сярэдняя школа № 12 г. Ліда»

16.00 — 16.30

31.10.2019

Дварэцкі Дом культуры

16.00 — 16.30

31.10.2019

Наваельнянскій Дом культуры

17.10 — 17.40

31.10.2019

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
г. Ліда»

17.30 — 18.00

1.11.2019

ДзУА «Сярэдняя школа № 3
г. Дзятлава»

15.15 — 15.45

1.11.2019

ДзУК «Дзятлаўскі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці»  

17.30 — 18.00

2.11.2019

Жукоўшчынскі Дом культуры

13.00 — 13.30

2.11.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Раготнаўскі дзіцячы сад – базавая школа»

13.00 — 13.30

3.11.2019

Механізаваныя майстэрні камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Белагурна»

15.30 — 16.00

Дата правядзення сустрэчы

Месца правядзення сустрэчы

Час правядзення сустрэчы

04.11.2019

Філіял «Гудскі цэнтр творчасці і дасуга»

13.00 -  13.30

Філіял «Гудскі цэнтр творчасці і дасуга»

13.40 — 14.10

Структурнае падраздзяленне  «Ходараўскі  сельскі клуб - бібліятэка»

17.00 — 17.30

Структурнае падраздзяленне  «Ходараўскі  сельскі клуб - бібліятэка»

17.30 -  18.00

05.11.2019

Дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей – ДзУА) «Вучэбна-педагагічны комплекс «Круцілавіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

13.10-13.40

ДзУА «Сярэдняя школа № 3
г. Дзятлава»

13.10 – 13.40

Філіял «Дзітвянскі Дом культуры»

15.00 — 15.30

Філіял «Дзітвянскі Дом культуры»

15.30 — 16.00

Філіял «Дзітвянскі Дом культуры»

16.00 — 16.30

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
 г. Ліда»

17.40 -  18.10

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
г. Ліда»»

18.15  - 18.45

06.11.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс Хвінявіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

11.00 – 11.30

ДзУА «Сярэдняя школа № 3
 г. Бярозаўкі»»

13.00 -13.30

ДзУА «Сярэдняя школа № 3
 г. Бярозаўкі»

13.45- 14.15

ДзУК «Дзятлаўскі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці»  

14.00 – 14.30

ДзУА «Сярэдняя школа № 3
 г. Бярозаўкі»

14.30 – 15.00

ДзУК «Дзятлаўскі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці»  

16.00 – 16.30

Установа адукацыі «Лідскі дзяржаўны ліцэй меліяратыўнага будаўніцтва»

16.00 – 16.30

08.11.2019

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Вензавецкі дзіцячы сад – сярэдняя школа»

15.00 – 15.30

 

09.11.2019

Казлоўшчынскі Дом культуры

19.00 – 19.30

Дата правядзення сустрэчы

Месца правядзення сустрэчы

Час правядзення сустрэчы

11.11.2019

Аддзел культуры і дасуга «Гезгалаўскі Дом культуры»

13.30 — 14.00

Філіял «Беліцкі Дом культуры»

16.00 -  16.30

Дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей – ДзУА) «Сярэдняя школа № 8 г. Ліда»

17.30 — 18.00

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
 г. Ліда»

18.00 — 18.30

12.11.2019

Філіял «Ганчарскі Дом культуры»

13.00 — 13.30

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
 г. Ліда»             

16.00 – 16.30

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
 г. Ліда»

16.40 — 17.10

ДзУА «Сярэдняя школа № 8
 г. Ліда»

17.10 — 17.40

ДзУА «Сярэдняя школа № 1
г. Дзятлава»

17.00 -17.30

13.11.2019

 ААТ «Лідахлебапрадукт»

12.00 – 12.30

Установа адукацыі «Лідскі дзяржаўны ліцэй меліяратыўнага будаўніцтва»

16.00 -16.30

Установа адукацыі «Лідскі дзяржаўны ліцэй меліяратыўнага будаўніцтва»

16.30 — 17.00

Установа адукацыі «Лідскі дзяржаўны ліцэй меліяратыўнага будаўніцтва»

17.00 – 17.30

Аддзел культуры і дасуга «Наваельнянскі Дом культуры»

13.10 -13.40

14.11.2019

Філіял «Дварышчанскі Дом культуры»

13.00 — 13.30

 

Філіял «Дварышчанскі Дом культуры»

13.40 — 14.10

 

Філіял «Першамайскі Дом культуры»

15.00 — 15.30

 

Філіял «Першамайскі Дом культуры»

15.30 — 16.00

 

Філіял «Першамайскі Дом культуры»

16.00 — 16.30

 

ДзУА «Вучэбна-педагагічны комплекс «Раклевічскі дзіцячы сад – базавая школа»

15.15 — 15.45

15.11.2019

Філіял «Ваверскі Дом культуры»

14.00 — 14.30

 

ДзУ «Бярозаўскі гарадскі дом культуры»

16.10 — 16.40

 

ДзУ «Бярозаўскі гарадскі дом культуры»

16.40 — 17.10

 

ДзУ «Бярозаўскі гарадскі дом культуры»

17.10 — 17.40